У Розвадові урочисто відкрили спортивний майданчик

Сьогодні, 6 листопада, у с.Розвадові Миколаївського району відбулось урочисте відкриття майданчика зі штучним покриттям, облаштованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році.
В урочистому відритті взяли участь голова Миколаївської РДА Андрій Кос, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Іван Наконечний, голова Розвадівської ОТГ Роман Сидор, депутат Львівської обласної ради Микола Седіло, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський.
Майданчик розташований на території Розвадівськоий ЗЗСО, вул.Біласа і Данилишина, 16.
З обласного бюджету для будівництва цього об’єкту виділено 550 тис.грн.