У Розвадові обговорили Перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки.

Вчора, 13 березня, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос, начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич та старший інспектор відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації Оксана Царик зустрілися з громадою зустрілися з громадою с.Розвадова з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі, хід проведення реформ та актуальні питання життєдіяльності населеного пункту.
Голова Розвадівської ОТГ Роман Сидор коротко прозвітував про виконану роботу, про використання коштів місцевого бюджету та надав основні пропозиції до проекту плану перспективного розвитку району від громади.
Ключовим питанням, яке порушилися жителі під час зустрічі – відсутність генерального плану забудови населеного пункту.
Упродовж останніх років у селі виконано ряд робіт, зокрема:
-капітальний ремонт шатрового даху майстерні Розвадівської ЗОШ;
-капітальний ремонт шатрового даху Народного дому;
-залучено інвестора по встановленню сонячних батарей;
-облаштовано дитячий ігровий майданчик;
-облаштовано спортивний тренажерний майданчик в населеному пункті;
-закуплено спортивний інвентар для с.Розвадів;
-придбано демонстраційне обладнання для Розвадівської ЗОШ.
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
-ремонт дороги Розвадів-Київ-Чоп;
-будівництво свердловини для водопостачання в урочищі «Комаренське»;
-забезпечення місцевою автоматизованою системою централізованого оповіщення населення (сигнально-гучномовні пристрої, інформаційне табло);
-облаштування місця для забору води (господарським методом).