У Миколаївському районі з візитом побувала директор департаменту АПР Львівської ОДА Юлія Шопська

Вчора, 7 листопада, перший заступник голови Миколаївської РДА Ярослав Лукомський та начальник відділу агропромислового розвитку Ігор Кузьм’як зустрілися із директором департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлією Шопською, яка з робочим візитом відвідала Миколаївський район.
Разом з керівництвом району Юлія Шопська побувала в окремих господарствах. Зокрема, ознайомилася з діяльністю ФГ «Максимович», що займається вирощуванням зернових та олійних культур на площі 540 га і має статус насіннєвого господарства з вирощування зернових культур. В 2019 році господарство вирощувало озимі зернові на площі 170 га, яру пшеницю на площі 50 га, гречку – 180 га, соя – 275 га. Урожайність с/г культур: озимі зернові – 68 ц/га, яра пшениця – 64 ц/га, гречка – 22 ц/га, соя – 32 ц/га.

ФГ «Львівський сад». Площа орендованих земель 133 га. Упродовж трьох років ТзОВ «Львівський сад» було посаджено 52 га яблуневого саду. В 2018 році було введено в експлуатацію фруктосховище ємкістю 2156 тонн з холодильними камерами в с. Стільсько. В 2019 році встановлено лінію товарної обробки яблук. В 2020 році прогноз посадки яблуневого саду – 30 га.

ФГ «Голуба нива» – Потужність: 500 тис. штук малька форелі та 50 тонн товарної форелі. Площа господарства – 1 га. Вид діяльності: вирощування малька та товарної форелі згідно нових технологій (Датська технологія).

ТзОВ «Волюта» – займається вирощуванням равликів на площі 2 га.