У Миколаєві стартував  регіональний турнір з міні-футболу «Кубок Йордану»

16 січня у м.Миколаєві на спортивно-оздоровчому комплексі «Ювілейний» стартував регіональний турнір з міні-футболу «Кубок Йордану» серед дітей 2009 р.н. та молодших.

У змаганнях, які триватимуть 16-17 січня  беруть участь 16 команд Львівщини та Івано-Франківщини.

Під час  урочистого відкриття турніру до учасників команд та їх наставників  з привітанням звернулися  голова Миколаївської районної ради  Тарас Зубрицький, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Вовчастий, начальник відділу культури, молоді та спорту Миколаївської райдержадміністрації Ірина Іваночко та депутат районної ради Анатолій Головань.

У відкритті турніру взяв участь ветеран команди “Карпати” Володимир Казбан, відомий у минулому футболіст, який свого часу виступав за юнацьку футбольну збірну СРСР, команди майстрів вищої, І та ІІ ліг.