У Миколаєві вшанували Героя України Степана Бандеру

1 січня у м.Миколаєві відбулися урочистості з нагоди відзначення 110-ї річниці від Дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери.

Вшанувати пам’ять видатного політичного діяча прийшли представники ветеранських, молодіжних громадських організацій, міська інтелігенція, голова Миколаївської районної державної адміністрації Андрій Кос, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, міський голова Андрій Щебель.

Відкрила урочисте зібрання та звернулася з привітанням до присутніх ведуча заходу – керівник театру «Хліб» Наталія Муха.
Віче розпочалося з панахиди з нагоди вшанування пам’яті голови Проводу ОУН.
Опісля виступили о.Руслан Цар, голова рвайдержадміністрації Андрій Кос, історик, дослідник національно-визвольного руху Роман Сколоздра, представники Братства ОУН-УПА Степан Гураль та Федір Грабовенський.
Вони відзначили важливу роль Степана Бандери у процесі становлення української державності та відзначили силу його духу. «Степан Бандера був і залишається символом нації, його дух та ідеї не знищенні», – наголосив Роман Сколоздра.
До підніжжя пам’ятника Степанові Бандері пластуни поклали кошик із синьо-жовтими квітами.
На завершення всі присутні учасники віча виконали Гімн «Боже великий, єдиний».
Також в цей день делегація району відвідала с.Угринів, де народився Степан Бандера.