У межах І Етно – фестивалю гостинності Миколаївщина радо вітала гостей із Мостиського району

У межах І Етно – фестивалю гостинності у неділю, 12 листопада, у міському Палаці культури відбувся концерт “Мости духовного єднання” за участі колективів художньої самодіяльності Мостищини.

З привітанням до миколаївчан звернулися голова Мостиської райдержадміністрації Степан Буняк та голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо.

Святкову атмосферу фестивалю створили виступи запальних танцювальних колективів, народних аматорських колективів та сольних виконавців Мостиського району, які супроводжувалися оплесками та оваціями присутніх у залі.

На завершення свята голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, перший заступник голови РДА Ярослав Лукомський та керівник відділу культури і туризму РДА Ірина Іваночко висловили щиру подяку творчим колективам Мостищини за чудову мистецьку програму та вручили квіти і пам’ятні подарунки.