У Красові обговорили Перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки

Вчора, 14 березня, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос, перший заступник голови РДА Ярослав Лукомський, керівник апарату Остап Чупик, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації Богдан Ковтало зустрілися з громадою с.Красів з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі, хід проведення реформ та актуальні питання життєдіяльності населеного пункту.
Староста с.Красів Наталія Угрин коротко прозвітувала про виконану роботу, про використання коштів місцевого бюджету та надала основні пропозиції до проекту плану перспективного розвитку району від громади.
Ключові питання, які порушували жителі під час зустрічі – діяльність автозлому ПП «Тарас» та функціонування притулку для тварин на території населеного пункту; неякісне дорожнє покриття.
Упродовж останніх років виконано ряд робіт у селі, зокрема:
-освітлення пішохідного переходу на трасі Київ- Чоп;
-капітальний ремонт вуличного освітлення;
-ремонт дороги до нового цвинтаря;
-освітлення стадіону;
-встановлення дитячого майданчика;
-капітальний ремонт автобусних зупинок.
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
-капітальний ремонт Народного дому;
-ремонт дороги (від траси Київ- Чоп до с.Красів)
-забезпечення місцевою автоматизованою системою централізованого оповіщення населення (сигнально-гучномовні пристрої, інформаційне табло) ;
-продовження функціонування пожежної дружини ( на добровільних засадах);
-облаштування місць для забору води ( господарським методом).