У Дроговижі відкрили дитячий садочок

Сьогодні, 14 березня, у селі Дроговиж відкрили новий дитячий садок «Сонечко».

Реконструкція закладу дошкільної освіти складає 4,7 млн гривень. Проектна потужність нового садка — 20 місць.

Після традиційного перерізання стрічки священнослужителі освятили дитячий садочок, а запрошені гості, батьки та діти оглянули заклад, який обладнано за сучасними вимогами.

З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови Львівської обласнї державної адміністрації Ростислав Замлинський, директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій, депутат Львівської обласної ради Микола Седіло, голова райдержадміністрації Андрій Кос, сільський голова Ігор Мельник, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло.

«Впродовж останніх років у Миколаївський район ми встигли інвестувати 100 млн грн. Це спільна позиція депутатського корпусу та Львівської ОДА. Я впевнений, що це є правильний початок нашої всієї роботи і, ми будемо рухатися так і далі. Впродовж останніх років у Львівській області ми змогли відкрити 23 садочки, 14 шкіл, а ще інші інфрастуктурні об`єкти. Що це означає? Це означає, що впродовж останніх років ми мали можливість будувати наш регіон. Це стало продовженням реформи децентралізації. Насамперед децентралізації фінансів, коли кошти залишилися на місцях. Це була одна із найуспішніших реформ, яка була ініційована в нашій країні – президентом України Петром Порошенком. Зараз наша основна задача продовжити цю роботу. Вкладати і інвестувати в освіту – це вкладати та інвестувати у розвиток нашої країни», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Він також наголосив, що розвиток дошкільної освіти та реалізація заходів з дитячого виховання є одним з головних пріоритетів діяльності влади.

Дитсадок облаштували згідно з освітніми вимогами – закупили необхідні меблі, обладнання, а також інші потрібні матеріали для спальн та ігрових кімнат.