У Дроговижі обговорили перспективний план розвитку

6 лютого голова райдержадміністрації Андрій Кос, Народний депутат України 6-ти скликань Ярослав Кендзьор, депутат Львівської обласної ради Микола Седіло, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, керівник апарату РДА Остап Чупик та начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич зустрілися з громадою села Дроговиж з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Визнано, що упродовж останніх років здійснена велика робота щодо покращення соціальної інфраструктури, зокрема, проведена реконструкція дитячого садочку; капітальний ремонт Народного Дому в с.Дроговиж; капітальний ремонт шатрового даху Дроговизької ЗОШ; капітальний ремонт тротуару по вул. Львівській; придбано та встановлено обладнання для багатофункціонального дитячого майданчика та музичну апаратуру для Дроговизької ЗОШ.
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
-капітальний ремонт шатрового даху Дроговизького НВК (поч.корпус);
– капітальний ремонт з утепленням частини фасаду Дроговизького НВК (поч.корпус);
– капітальний ремонт доріг комунальної власності: дорога Дроговиж-Устя;
– капітальний ремонт мережі вуличного освітлення (Шевченка, Л.Українки, І.Франка);
– капітальні роботи по благоустрою центру села;
– капітальний ремонт тротуару по вулицях Шевченка, Шкільна, Молодіжна, Нова;
– реконструкція адміністративно-культурного комплексу по вул. Ів. Франка;
– створення та функціонування добровільної пожежної дружини (на добровільних засадах).
У березні цього року у Дроговижі заплановано ввести в експлуатацію ДНЗ.