У Більчому відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Відповідно до Обласної програми “Спортивний майданчик” на 2017-2021 роки сьогодні урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям у с. Більчому Миколаївського району на території ОНЗ Більченського НВК.
В урочистому відкритті взяли участь голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДA Роман Хім’як, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Іван Наконечний, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, депутати Миколаївської районної ради Іван Данилко, Анатолій Головань, начальник відділу освіти Олег Лехович та інші.