Турбота про полоненого моряка та його матір – першочергове завдання районної влади

4 січня голова Миколаївської РДА Андрій Кос та заступник голови Віктор Козоглодюк в черговий раз зустрілися з матір’ю українського моряка Андрія Оприска, якого затримали у Керченській протоці та призначили 2 місяці арешту у Криму.
Нагадаємо, у 2016 році Андрій Оприско підписав контракт на службу у Військово-морських силах України.
Мати українського моряка Ольга Василівна – колишня вчителька зарубіжної літератури, а тепер пенсіонерка. На утриманні полоненого моряка – 2-є дітей. Мати турбується про їх подальше навчання, оплату за проживання та ін.
Завдяки турботі районної влади п.Ользі Оприско підключили супутникову антену і тепер старенька мати вслухається у телевізор, ловлячи всі новини на тему заручників, серед яких її син. Замість старенької «Нокії», яка працювала з перебоями, Уповноважена Верховної Ради з прав людини передала з Києва для пані Ольги сенсорний телефон — бути на зв’язку для цієї жінки дуже важливо: а раптом подзвонить Андрій.
У помешканні Ольги Василівни нині значно тепліше. Ще кілька днів тому додаткове тепло у печах давали дрова, що їх завезли меценати.
Завдяки сприянню голови райдержадміністрації Андрія Коса, у помешканні встановлено індивідуальне опалення.
Голова Миколаївської РДА Андрій Кос та заступник голови Віктор Козоглодюк поспілкувалися з матір’ю полоненого, допомогли у вирішенні інших побутових проблем та висловили сподівання на чимшвидше звільнення сина Андрія Оприска з полону.