Тривають обговорення перспективного плану розвитку

5 лютого голова райдержадміністрації Андрій Кос, перший заступник голови Ярослав Лукомський, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, керівник апарату Остап Чупик та провідний фахівець Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, капітан служби ЦЗ Ігор Томілов зустрілися з громадою села Колодруби з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Під час зустрічі жителі порушили питання незадовільного стану доріг та відсутності транспортного сполучення у вихідні дні.
Позитивним визнано роботу, проведену упродовж останніх років, зокрема, проведено капітальний ремонт дитячого садка; замінено вікна в Колодрубівській ЗОШ; придбано мультимедійне і технічне обладнання в Колодрубівську ЗОШ та меблі для ФАПу; облаштовано дитячий ігровий майданчик.
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
– ремонт дорожнього покриття;
– ремонт шатрового даху Колодрубівської ЗОШ;
– капітальний ремонт ФАПу в населеному пункті;
– забезпечення місцевою автоматизованою системою централізованого оповіщення населення (сигнально-гучномовні пристрої, інформаційне табло) ;
-створення та функціонування добровільної пожежної дружини (на добровільних засадах).
Найближчим часом заплановано покращити транспортне сполучення з районним центром у вихідні дні.