Тривають обговорення Перспективного плану розвитку

12 лютого голова райдержадміністрації Андрій Кос, начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич, головний архітектор району Орест Телішевський та провідний фахівець Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, капітан служби ЦЗ Ігор Томілов зустрілися з жителями сіл Підлісся та Трудове з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Під час зустрічі жителі порушили питання відсутності інтернет мережі та дитячого майданчика на території сіл, скаржилися на неякісне проведення дорожніх ремонтних робіт.
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
– капітальний ремонт дороги Трудове-Підлісся;
– підведення інтернет мережі;
– придбання та встановлення дитячого майданчика;
– створення та функціонування добровільної пожежної дружини (на добровільних засадах);
– облаштування місць для забору води( господарським методом).
Усі недоліки, які були допущені при проведенні дорожніх ремонтних робіт на дорозі Трудове-Підлісся (гравійка) будуть усунуті.