Триває осінній призов на військову службу

Сьогодні, 8 листопада, заступник голови Миколаївської райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Віктор Козоглодюк провів робочу нараду щодо проведення осіннього призову на строкову військову службу.
У нараді взяли участь військовий комісар Миколаївського РВК Михайло Романович, представники правоохоронних органів, посадові особи органів місцевого самоврядування району, військовообліковці місцевих рад та інші.
Присутні обговорили питання виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю, притягнення до відповідальності осіб, які ухиляються від призову.
Військовий комісар Миколаївського РВК Михайло Романович акцентував увагу присутніх на дотриманні вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 в частині оповіщення військовозобов’язаних.
Також обговорили роль органів місцевого самоврядування у проведенні обліку військовозобов’язаних та оповіщенні призовників, питання організації належної комунікації між військовим комісаріатом та правоохоронними органами.