Триває аудит земель сільськогосподарського призначення

6 грудня в сесійному залі Миколаївської районної ради відбулися навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення для голів міської,  селищної, сільських рад, голів ОТГ та аграріїв району.

Під час зустрічі порушувалися  питання важливості проведення аудиту та введення земель в сільськогосподарський обіг на основі розроблених алгоритмів ефективного використання земель сільськогосподарського призначення.
Також сільські голови та аграрії районів отримали відповіді на поставлені питання, що стосуються земельних правовідносин, ознайомились із початком введення моніторингу за задіянням земель державної власності, неуспадкованими ділянками, невитребуваними (нерозподіленими) земельними частками (паями).

Зазначимо, що аудит земель сільськогосподарського призначення  проводять з метою уникнення використання земель із порушенням вимог земельного законодавства та недопущення соціальної напруги в аграрному секторі. Навчання  проводили працівники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Головним управлінням юстиції, Головним управлінням Держгеокадастру, Департаментом захисту економіки ГУ НП, органами прокуратури та ГУ НП у Львівській області.
За підсумками аудиту органи місцевого самоврядування отримують інформацією про земельні ділянки померлих громадян (неуспадковані) та невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї).
Нагадаємо, що аудит земель проводять згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації.

І аграрії, і сільські голови  запевнили, що ця робота в районі вже активно впроваджується.  Вже 15.12.2017 – перша дата моніторингу проведених заходів.

All-focus