Тренінг для керівників Центрів надання адміністративних послуг

0

Начальник Центру надання адміністративних послуг Миколаївської райдержадміністрації Галина Мартинців  взяла участь  у тренінгу для керівників Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), які покликані надати більше розуміння щодо поведінки у конфліктних ситуаціях при обслуговуванні відвідувачів.

Захід відбувся 20 липня у Львові . На ньому були присутні керівники ЦНАПів Львівської області, представники Міністерства  економічного розвитку і торгівлі України(МЕРТ), а також Офіс реформи адмінпослуг при МЕРТ.

Під час тренінгу учасники дізнались основні етапи обслуговування відвідувачів, розбирали складні та конфліктні ситуації в роботі з відвідувачами, вчилися управлінню конфліктами та стресостійкості.

Присутні ділились своїм досвідом, а також мали можливість ознайомитись з “Єдиними вимогами (стандартом) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАПів”, що розроблені МЕРТом спільно із Офісом реформування адміністративних послуг та за підтримки Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні”.

Поділитися.