Структурні підрозділи

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Фінансове управління
Москалюк Зоряна Миколаївна – начальник управління 52-129
Гнатів Оксана Іванівна – заступник начальника управління 50-489
 

Відділ економічної політики

Ланчевич Маріанна Іванівна – начальник відділу 51-800
Лавринець Наталя Ярославівна – головний спеціаліст

Карпин Оксана Василівна провідний спеціаліст

 
 

Відділ ЖКГ та розвитку інфраструктури

Фурів Лілія Богданівна – начальник відділу

Буць Люба Миколаївна – оператор комп’ютерного набору

Кетскало Оксана Сергіївна – головний  спеціаліст

51-174

50-481

 

Управління соціального захисту населення

Старовецький Олег Степанович – начальник управління 51-352
Дутка Зоряна Степанівна – заступник начальник 51-709, 50-711 бух.
 

Відділ освіти РДА

Лехович Олег Іванович – начальник відділу

Субота Наталія Михайлівна – головний спеціаліст

Ониськів Марія Миколаївна – провідний спеціаліст

51-126

52-744

51-116

 

Відділ культури і туризму охорони культурної спадщини, культурних цінностей, національностей та релігій
Іваночко Ірина Ігорівна – начальник відділу 51-873, 51-176
Равлів Віра Богданівна – головний спеціаліст

Карась Андрій Миколайович – старший інспектор

 
 

Відділ з надання адміністративних послуг

Мартинців Галина Богданівна – начальник відділу

Кай Мар’яна Степанівна – адміністратор

Пелех Христина Василівна – адміністратор

Молошій Остап Романович – адміністратор

51-444
 

Відділ містобудування та архітектури

Телішевський Орест Станіславович – начальник відділу 51-939
Ходалєв Андрій Анатолійович – головний спеціаліст 51-939
Буцик Василь Васильович – провідний спеціаліст  
 

Відділ державної реєстрації

Данилко Іван Іванович – начальник відділу

Практика Андрій Григорович – державний реєстратор

Лукомська Віра Григорівна – державний реєстратор

50-710

50-710

51-417

 

Служба у справах дітей

Цибульська Зорина Ярославівна – начальник служби 53-203
Іванців Лідія Михайлівна – головний спеціаліст 51-318
Мельниченко Соломія Євгенівна – головний спеціаліст  
Медвіцька Галина Ярославівна – спеціаліст  
Дубів Андрій Богданович – головний спеціаліст  
Мостецька Наталія Ігорівна – провідний спеціаліст  
 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Марко Ірина Володимирівна – начальник відділу 51-231
Заварзіна Вікторія Анатоліївна – провідний спеціаліст

Здебська Надія Іванівна – провідний спеціаліст

53-199
 

Сектор цивільного захисту

Більський Богдан Степанович – завідувач сектору

Собуцька Ірина Анатоліївна – оператор комп’ютерного набору

51-560
 

Архівний відділ

Кандзіровська Ярина Дмитрівна – начальник відділу

Курпіль Марія Михайлівна інспектор І категорії

51-801
 

Відділ агропромислового розвитку

Кузьм’як Ігор Євгенович – начальник відділу 51-553
Білик Оксана Любомирівна – головний спеціаліст 51-553
Ричак Наталія Миколаївна – спеціаліст  
Кохан Світлана Євгенівна – провідний спеціаліст 51-553
 

Сектор молоді та спорту

Наконечний Іван Іванович – завідувач сектору 51-954
Сенців Іван Іванович – головний спеціаліст  
 

АПАРАТ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Тупис Андрій Богданович – головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату РДА 52-344
Верещинський Тарас Любомирович – головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та режимно-секретної роботи апарату РДА 52-344
 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації

Стеців Людмила Олександрівна – начальник відділу

Козак Орест Володимирович – старший інспектор

51-866

51-706

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій

Ковтало Богдан Михайлович – начальник відділу

Лалак Ростислава Йосипівна – головний спеціаліст

Царик Оксана Петрівна – старший інспектор

51-390

51-571

51-390

 

Сектор персоналу

Вшивців Віра Ігорівна – завідувач сектору 51-484
 

Юридичний відділ

Соколова Світлана Юріївна – начальник відділу

Данчевська Христина Андріївна головний спеціаліст

Сколоздра Надія Іванівна – оператор комп’ютерного набору

51-806
 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Дембіцька Ольга Ярославівна – начальник відділу

Івах Іванна Ярославівна – провідний спеціаліст

51-373