Стартує прийом заявок для участі в конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 рік

Сьогодні, 3 грудня, стартує прийом заявок на участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Пріоритетами у конкурсі на 2019 рік є будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентарю для:

– Шкіл

– Закладів дошкільної освіти

– Сфери охорони здоров’я (районні та міські комунальні лікарні, некомерційні комунальні підприємства, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи)

– Культури (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ), музичні та мистецькі школи)

– Вуличне освітлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення комунальних доріг та пішохідних доріжок)

– Інші пріоритети (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю, облаштування об’єктів ПЗФ

– Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю, благоустрій території.

Заявки приймають до 31 січня 2019 року.

Гранична вартість проекту становить не більше ніж 500 тис грн. Гранична субвенція з обласного бюджету для проекту становить 200 тис грн.

Подати заявку для участі у Конкурсі можна на онлайн-платформі за посиланням.

Додамо, що до кінця року в області планують реалізувати понад 1000 проектів, на це передбачено фінансування у сумі 252 млн грн, з них станом на 28 листопада профінансували 224 млн грн.