Стартує акція «Дні раннього виявлення глаукоми»

З 14 по 31 березня 2016 року в Миколаївській КЦРЛ буде проходити щорічна акція «Дні діагностики та профілактики глаукоми», у рамках якої рекомендовано проводити вимірювання внутрішньо очного тиску всім мешканцям району віком понад 40 років, особливо при захворюваннях на гіпертонічну хворобу та цукровий діабет, а також при будь якому погіршенні гостроти зору.

«Упродовж акції «Дні раннього виявлення глаукоми» мешканці району зможуть виміряти внутрішньо очний тиск з метою профілактики і раннього виявлення глаукоми. Тому ми наполегливо запрошуємо краян відвідати поліклініку,виміряти внутрішньо очний тиск,бо,за умови вчасної діагностики,правильного лікування та виконання усіх рекомендацій офтальмолога,зір при глаукомі можна зберегти»,- повідомляє в.о.головного лікаря Миколаївської ЦРЛ Ірина Хрущ.