Список шкіл району, контактні телефони директорів, контакти відділу освіти

0

з/п

Ш к о л а № телефону

школи

П.І.П. директора
1. Липівська  ЗОШ І-ІІІ ст. 49-275 Малік Оксана Ярославівна
2. Миколаївська ЗОШ №1  І-ІІІ ст. 51-274 Огоновська Галина Василівна
3. Миколаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 51-693 Павлючик Віталій Васильович
4. Миколаївська гімназія 51-380 Ониськів Ігор Теодорович
5. Більченська ЗОШ І-ІІІ ст. 60-741 Чень Євгенія Григорівна
6. В.Горожаннівська ЗОШ І-ІІІ ст. 63-140 Зінченко Любов Іванівна
7. Гірська ЗОШ І-ІІІ ст. 66-520 Левицький Степан Степанович
8. Демнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 62-348 Коник Василь Петрович
9. Дроговизька ЗОШ І-ІІІ ст. 65-578 Осипчук Василь Васильович
10. Колодрубівська ЗОШ І-ІІІ ст. 60-052 Дяків Ярослав Юрійович
11. Н-Опарська ЗОШ І-ІІІ ст. 68-633 Лопушинський Ярослав Павлович
12. Розвадівська ЗОШ І-ІІІ ст. 69-666 Малик Богдан Трифонович
13. Роздільська ЗОШ І-ІІІ ст. 64-197 Яковець Ярослав Іванович
14. Рудниківська ЗОШ І-ІІІ ст. 65-251 Гриник Мирослав Якович
15. Стільська ЗОШ І-ІІІ ст. 63-438 Гринців Ярослав Васильович
16. Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. 63-710 Марчишин Віктор Дмитрович
17. Черницька ЗОШ І-ІІІ ст. 60-698 Качмар Юрій Романович
18. Березинська ЗОШ І-ІІІ ст. 64-251 Березюк Мирон Федорович
19. Київецька ЗОШ І-ІІІ ст. 67-431 Матвіїшин Володимир Михайлович
20. Раделицька ЗОШ І-ІІІ ст. 66-625 Крашевський  Ярослав Володимирович
21. Бродківська ЗОШ І-ІІ ст. 67-236 Кобрин Надія Степанівна
22. Вербізька ЗОШ І-ІІ ст. 61-623 Кушнір Вячеслав Микитович
23. Веринська ЗОШ І-ІІ ст. 68-245 Головацька Ніна Тимофіївна
24. Горішненська ЗОШ І-ІІ ст. 21-598 Маланчук Ганна Юріївна
25. Гранки-Кутівська ЗОШ І-ІІ ст. 29-182 Герман Ганна Дмитрівна
26. Держівська ЗОШ І-ІІ ст. 67-807

67-855

Олійник Віра Степанівна
27. Криницька ЗОШ І-ІІ ст. 68-514 Стецко Богданна  Михайлівна
28. Крупська ЗОШ І-ІІ ст. 62-436 Сколоздра Роман Васильович
29. М.Горожаннівська ЗОШ І-ІІ ст. 68-683 Ходзінський  Ярослав Миколайович
30. Полянська ЗОШ І-ІІ ст. 62-624 Тимишин Василь Іванович
31. Тростянецька ЗОШ І-ІІ ст. 66-131 Герус Мар’яна Богданівна
32. Тужанівська ЗОШ І-ІІ ст. 2-26-00 Мельник Іванна Михайлівна
33. Устянська ЗОШ І-ІІ ст. 67-733 Бахорський Віталій Євгенович
34. Миколаївська ПШ 52-043 Войтович Надія Петрівна
35. Болонська ПШ 60-724 Кос Наталія Володимирівна
36. Надітицька ПШ 61-100 Кончаківська Олександра Миронівна
37. Ілівська ПШ   Гринишин Ярослава Михайлівна
38. Миколаївська ДЮСШ 41-854 Буць Ярослав Миколайович
39. Миколаївський БДЮТ 51-073 Танчій Ольга Андріївна
40 Берездовецька д/у 23-638 Миронюк Інна Валеріївна
41 Березинська д/у 64-107 Говдун Лідія Богданівна
42 ДНЗ «Теремок» м. Миколаїв 52-284 Онишко Галина Євстахіївна
43 ДНЗ « Журавлик» м. Миколаїв 51-404 Семчишин Мар´яна Олегівна
44 ДНЗ «Берізка» с-ще Липівка 49-226 Населевець Тетяна Іванівна
45 ДНЗ «Вишенька» с. Розвадів 69-719 Бутковська Марія Василівна

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту

з/п

Посада № телефону

школи

П.І. П.
1 Керівник управління 51-126 Сидор Роман Ярославович
2 Головні спеціалісти управління 51-116 Бернацький Василь Антонович

Субота Наталя Михайлівна

3 Начальник групи ЦОШ 50-983 Лехович Олег Іванович
4 Головний бухгалтер 50-984 Коник Тетяна Іванівна
5 Завідувач РМК 52-544 Кущнір Євгенія Іванівна
Поділитися.