Спільні рейди

0

13 березня представниками Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, Миколаївської РДА, Миколаївської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок та Миколаївського відділення поліції Пустомитівського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області проведено рейди з виявлення фактів спалювання сухої трави та рослинних залишків на території Миколаївського району.
За результатами даного рейду було проведено роз’яснювальну роботу з населенням с. Демня, с. Заклад, с. Розвадів, с. Пісочна, с. Черниця, с. Київець, с. Березина та с. Верин. Разом з тим було виявлено факт спалювання сухої трави жителем с. Демня Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ, на якого було складено адміністративний протокол за статтею 175 КУпАП. Порушник визнав свою вину та пообіцяв більше не порушувати правил пожежної безпеки.
Дані рейди будуть проводитись в майбутньому і матимуть систематичний характер. Наголошуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.
Миколаївські рятувальники закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Поділитися.