Соціальний захист учасників АТО  – на особливому контролі районної влади

Сьогодні, 8 вересня,  під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віктора Козоглодюка відбулося  засідання комісії з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та їх медичної, психологічної, професійної реабілітації.

У засіданні взяли участь голова Миколаївського  районного  осередку  асоціації учасників АТО Львівщини Олег Ясеницький  та його заступник Юрій Середа.

Під час засідання йшлося про  уточнення бази даних демобілізованих учасників АТО та родин діючих військовослужбовців, які беруть участь в АТО;  підготовку до відзначення Дня захисника України; виділення демобілізованим учасникам АТО земельних ділянок  на території Тростянецької ОТГ, Роздільської селищної та Крупської сільської ради.

Комісія  також  проаналізувала  стан виконання  попередніх  протокольних доручень, розглянула заяви та звернення учасників АТО, які надійшли на її розгляд та прийняла відповідні рішення.