Служби, організації, об’єднання, фінансові установи та підприємства району

0

СЛУЖБИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

Прізвище  ім’я  по-батькові Робочий   телефон
1 2
Районна рада:

Голова районної ради

Жила Ольга Володимирівна

51-646

Вертівка 1292

Ясеницький Олег Степанович – заступник голови районної ради 52-907
Приймальня

Николишин Наталя Володимирівна

51-395
Папуга Ярослав Богданович 52-592
Майкут Ірина Анатоліївна

Левицький Остап Володимирович

52-692

50-352

Бухгалтерія 52-419
Радник голови Миколаївської  районної ради

Микитка Олег Олегович

52-692
Головний державний інспектор відділу контролю забудови території № 5 Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області

Скакун Володимир Богданович

51-375
Сектор інспектування  у Миколаївському районі та м.Новому Роздолі Пустомитівської об’єднаної держфінінспекції (КРУ)
Марчишин Олег Васильович 51-944
Миколаївська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Львівській області
Ризванюк Тетяна Олексіївна 52-570
Ференц Микола Богданович

Данилів Андріана Михайлівна

51-483
Податкова міліція (м.Стрий)
Лучинець Михайло Михайлович 0-245-57-110
Миколаївсьий  районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді
Бова  Ірина  Володимирівна 51-520
Миколаївський районний територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян
52-258, 50-647
Управління  Державної казначейської служби України у Миколаївському районі
Оприск Надія Миколаївна 50-201, 52-850-пр.,

51-169, 52-696

Товариство  Червоного Хреста
Буфан Лідія Осипівна 52-375
Управління Пенсійного фонду України у Миколаївському районі
Максимович Надія Дмитрівна

Лукомська Любов Михайлівна

51-421, 52-757-пр.,

51-259, 51-063, 52-006

Управління  Держземагентства у Миколаївському районі
Білик Володимир Якимович – начальник управління 51-961, 52-683
Каліновський Володимир  Станіславович 50-217
Грица Роман Романович 53-350
реєстратори 51-567
Миколаївське  відділення Львівської філії «Ценр.зем.кадастру»
Кузик Костянтин Олегович 51-832
Державний інспектор «Держсільгоспінспекції» у Львівській області
Судук Ярослав Володимирович 52-364
Редакція  народної газети «Громада» Миколаївського району
Леськів Степан Степанович 51-452, 51-360
Леськів  Ірина Степанівна,

Муха Ярослав Леонідович

51-382
Микитин Анна Йосипівна 51-366
Миколаївська  районна  радіоредакція
Клименко Тетяна Григорівна 52-802, 51-196
Відділ статистики у Миколаївському районі
Ковтало Роман Михайлович 51-279, 51-748
Адам Надія Семенівна 51-357
Миколаївське  районне управління юстиції
Козловський Василь Миколайович

Зубарєв Анатолій Анатолійович (виконавча служба)

Данилко Іван Іванович (реєстраційна служба)

41-322, 52-983, 51-337

41-324

52-292

Миколаївський районний Центр Зайнятості
Корецький Роман Степанович 51-151, 51-162, 52-668
Болюк Володимир Миколайович 52-009
Баймак Надія Василівна 52-969
Корецька Лілія Володимирівна 51-186

ЮРИДИЧНІ СЛУЖБИ

Адвокатура  у Миколаївському районі Данилевич Олександр Михайлович 51-239
Державний нотаріус Сороколіт       Ольга Григорівна 51-659
Приватний нотаріус Алєксєєва Анна Миколаївна 51-372
Приватний нотаріус Баранович Юлія Романівна 41-833,

0505422919

РАЦС Процюк Уляна Петрівна 51-113

ПРАВООХОРОННІ  ОРГАНИ

Миколаївська  міжрайонна прокуратура Бризіцький Ігор Дмитрович 51-297, 51-267, 51-647
РВ УСБУ Чепіга  Сергій Павлович 51-477, 51-386
РВ ГУМВСУ у Львівській області Фецинець Віталій Несторовирч 51-433, 51-333, 51-575,  51-311
Держівська виправна колонія Управління державної пенітенціарної служби України (№ 110) Мицик

Тарас Степанович

67-010, 67-967 (комутатор)
Миколаївська виправна колонія Управління державної пенітенціарної служби України (№ 50) Волчанський

Іван Миколайович

51-493, 51-491 (черова частина)

51-531

Районний суд Березюк Григорій Михайлович 51-942, 51-499
19 державна пожежно-рятувальна частина Головного територіального управління МНС України у Львівській області Кардаш Руслан Михайлович 51-522, факс. 51-422
Миколаївська призовна дільниця Жидачівсько-Миколаївського ОРВК військового комісаріату Шандра Володимир Степанович,

Німко Ігор Ярославович – військовий комісар

51-253, 51-492

(239) 31-331 (у Жидачеві)

Миколаївський районний сектор Головного управління Державної  міграційної служби України у  Львівській області Ярощук Юрій Вікторович 51966,

097-26-34-972

Відділення ДАІ РВ УМВСУ Кіптілий Василь Анатолійович 51-465, 52-516
Відділ державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Панчишин

Орест

Якович

51-901

ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Миколаївський професійний ліцей» Дудич Роман Іванович 51-132, 51-760,

51-083

Миколаївська гімназія Ониськів Ігор Теодорович 51-380, 51-143
Миколаївська ЗОШ №1 Огоновська Галина

Василівна

51-274, 51-737-уч
Миколаївська ЗОШ №2 Павлючик Віталій Васильович 51-693
Роздільський дитячий будинок-інтернат Корда Роман

Степанович

53-056, 64-229
Миколаївська школа мистецтв Дякун Оксана Михайлівна 51-286
Миколаївська районна дитячо-юнацько спортивна школа Буць Ярослав Миколайович 52-270
Миколаївський районний будинок дитячої та юнацької творчості Танчій Ольга Андріївна 51-844, 51-073

КУЛЬТУРА

Народний дім «Просвіта» Шумська Людмила Володимирівна 41-354

 

Миколаївська централізована   бібліотечна система Блискун Віра Дмитрівна 51-134

МЕДИЧНІ УСТАНОВИ

Миколаївська комунальна центральна районна лікарня Чечотка Богдан Романович 51-460, 51-163

51-658, 51-383

Стоматологічна поліклініка Миколаївської  комунальної центральної районної лікарні Гузар Павло Олександрович 52-961, 52-926
Поліклінічне відділення Миколдаївської комунальної центральної районної лікарні Сковронська Ірина Миколаївна 51-551
Обласний комунальний заклад «Психіатрична лікарня Миколаївського району» Гейшев Сергій Олександрович 51-161, 66-223, 66-219
Миколаївське міжрайонне управління Головного управ-ління Держсанепідслужби  України у Львівській області Левчук Костянтин Петрович 51-574, 51-189

52-356

Миколаївський міжрайонний відділ Державного управ-ління «Львівський обласний лабораторний центр Держ-санепідслужби України» Чейпеш Юрій Юрійович 51-574, 51-189

52-356

Управління  ветеринарної медицини в Миколаївському районі 51-476
Миколаївська районна державна лабораторія ветеринарної медицини В.о.директора Бай Володимир  Ярославович 51-476, 51-461- ветаптека
Миколаївська районна державна лікарня ветеринарної медицини Кордюк Андрій Євгенович 51-476
Державне комунальне підприємство – аптека «Миколаївфармація» Ярош Лариса Степанівна 51-001

ПОШТОВІ ВІДДІЛЕННЯ

Миколаївський вузол поштового  зв’язку Укрпошти Кіндій Богданна Володимирівна 51-608, 52-126, 51-739
Центр телекомунікаційних послуг № 10 Львівська філіяПАТ  “Укртелеком” Федоричак Орест Миколайович 51-156, 51-626, 50-000

ПІДПРИЄМСТВА  РАЙОНУ

ПАТ «Миколаївцемент» Думітру Мунтяну 41-105, 51-986, 51-639

51-124

41-172

ТзОВ «Розвадівбудматеріали» Лафаренко Анатолій Олександрович 51-092, 51-903, 51-098
ВАТ «Миколаїв-Львівський КБК» Нижник Василь Васильович 51-502, 52-134, 51-517
ТДВ “Миколаївцемремонт” Сохацький Любомир Ярославович 51-819, 52-275-ф
ТзОВ “Над Дністром” Давидяк Іван Дмитрович 61-502, 61-545
Дочірне підприємство “Дуатекс” Мельник Тарас

Анатолійович

51-255, 51-767
ВАТ «Львівський  обласний виробничий рибний комбінат» Янінович Йосип Євстахович 02-40-76-08, 02-40-76-18
ТзОВ «Миколаївський хлібокомбінат» Костецька Олександра Володимирівна 51-667
Дочірне підприємство «Юліус Кох Україна» Німецької компанії «Юліус Кох» Долінський Микола Мирославович 52-593

52-749

ТзОВ Виробничо-комерційна фірма «ДАР» Зайка Олександр Іванович 264-54-88

ПІДСОБНА ПРОМИСЛОВИСТЬ

Миколаївська  районна спілка споживчих товариств Фацієвич Ярослав  Степанович 51-730, 51-468
Миколаївське  споживче товариство Березюк Марія  Григорівна 51-273, 51-301, 51-199
Гірське споживче товариство Даців Іван Іванович 66-542, 66-533
Розвадівське  споживче товариство Маційовська Світлана Леонідівна 51-114, 52-201
ТзОВ «Ринок-95» Наконечний  Богдан Орестович 41-842
ТзОВ «Ринок-1» Наконечний  Іван Богданович 52-472
Кооперативне підприємство «Дністер» Миколаївської райспоживспілки Бояркіна Лідія  Андріївна 51-587

БАНКИ

Миколаївське  відділення ВАТ «Ощадний банк України» Куючко Валентина Олександрівна 51-241, 52-301, 51-586
ПАТ Комерційний  банк «Стандарт» Філіпчук Петро  Степанович 50-912, 50-926
«Райфайзен  банк «Аваль» Куючко-Русинник Наталія Ігорівна 52-829, 51-843, 52-815, 51-335
Відділення  № 1307 ПАТ Комерційний банк «Надра» Бардак Надія Василівна 41-202, 41-201, 41-199
Миколаївське  відділення Західного головного  регіонального управління КБ ПАТ  «Приватбанк» Вишневський Анатолій Анатолійович 0567369123
ПАТ Комерційний банк «Хрещатик» Гудзь Любов  Василівна 50-692, 52-018
Відділення № 1 Львівського головного регіонального відділення АТ «Брокбізнесбанк» Багдай Леся Ярославівна 50-731, 50-732
АТ «Укрсиббанк» Більський Роман  Ярославович 53-401, 53-402

ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Миколаївське  відділення Управління експлуатації газового господарства Гузій Михайло  Григорович 51-346, 51-737
ПАТ «Львівобленерго» Миколаївський район електромереж Шух Роман Степанович 51-869, 52-689
ВАТ «Селексплемцентр» Сиділо Валентина Василівна 51-193
Міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Мельник Юрій Олегович 51-486, 52-688, 52-608, 52-415
Миколаївське  комунальне підприємство «Житлово-комунальне управління» В.о.директора

Міськів Уляна  Іванівна

52-101, 52-331
Міське державне комунальне підприємство «Миколаївтеплокомуненерго» Оприско Олег  Іванович 50-371, 41-243-котельня
Миколаївське  дочірнє лісогосподарське підприємство ЛГП «Галсільліс» Плішило Юрій Вадиславович 50-706
Відділення  виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Миколаївському районі Яцук Роман Тимофійович 51-331, 52-870
Відділення  виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Войтович Єва Михайлівна 51-736, 51-977

ТРАНСПОРТ

ВАТ  “Миколаївське  АТП-24627” Олійник Василь Несторович 51-503, 51-505, 51-315

51-672, 51-857

ПрАТ “Миколаївське  АТП” Созоник Василь Зіновійович 51-211, 51-991

БУДІВНИЦТВО

ТзОВ «Райагробуд» Городецький Мирон Мар’янович 51-298, 66-135
Миколаївська  шляхо-будівельна дільниця – 38 Козерема  Мирон Васильович 66-137, 65-154, 66-118 –  прохідна
Миколаївське  районне державне підприємство «Райавтодор» Бінас Олег Миронович 51-036, 51-061, 51-289
ТДВ «Розвадівське  БУ-64» Табінський Володимир Миколайович 69-130, 69-131
ТзОВ «Гідробуд-М» Ярошевський Микола Степанович 51-498, 51-322
ТзОВ «Миколаїврембуд» Головацький Василь Омелянович 51-384
ТзОВ «Агробудсервіс» Зробок  Петро Васильович 51-322, 66-132
МПП «Воля – М» Гелета Мирон Васильович 51-227
ТзОВ «Проммонтаж СУ-27» Давидович Микола Іванович 24-428, 20-933
ТзОВ «Будпостач» Доскочинський Семен Романович 51-197, 51-060

41-126

ТзОВ «Рембудсервіс» Гнатів Андрій Миронович 41-053
ТзОВ «Будмаркет» Танчак Михайло  Федорович 41-440
ЗАТ «Монтажбудзв’язок» Кіндратів Василь Ярославович 2-41-99-72

53-003

ТзОВ «ІММ» Буга Микола Іванович 67-768
ПП «Монтажник» Струк Михайло Іванович 61-242
Поділитися.