Щотижнева нарада

0

13 січня голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Вовчастий спільно з головою Миколаївської районної ради Тарасом Зубрицьким провели нараду керівників відділів, управлінь та служб, що забезпечують життєдіяльність району.
На нараді було розглянуто та обговорено низку актуальних питань.
Зокрема, йшлося про виконання районного бюджету Миколаївського району за 2019 рік та перспективи виконання на 2020 рік; про потребу коштів для забезпечення мешканців району інсуліном на І квартал 2020 року; про роботу КНП «Миколаївська центральна районна лікарня» в 2020 році; про використання коштів Обласного бюджету розвитку в 2019 році та перспективи на 2020 рік.

По першому питанню порядку денного виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації З.М.Москалюк  Вона  проінформувала  присутніх  про виконання районного бюджету  Миколаївського району за 2019 рік  та  ознайомила  з плановими показниками на 2020 рік.

Районний бюджет Миколаївського району у 2019 році виконано на 111,4%  (отримано 79,5 млн.грн. доходів, перевиконання становить  8,2 млн.грн.), зведений бюджет виконано на 110% (надходження склали 154 млн.грн.).

Обсяг дохідної частини загального фонду районного бюджету на 2020 рік визначено у сумі 80 млн.грн.

З.М.Москалюк  також  проінформувала  про  зміну  казначейських рахунків для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету та про те, що розпорядники бюджетних коштів  можуть вже сьогодні  подавати заявки на фінансування зарплати за січень, зазначивши, що проблем з виплатою першої частини заробітної плати у січні не повинно бути.

По другому та третьому питаннях виступила директор КНП «Миколаївська центральна районна лікарня» І.В.Хрущ.

І.В.Хрущ повідомила, що на обліку у районі числиться 198 інсулінозалежних осіб, з них 11 дітей.  За рахунок медичної субвенції з державного бюджету на інсулін для мешканців району на I кв.2020 року  передбачено 203 тис.грн., у т.ч. на січень виділено 50, 8 тис.грн., на лютий – 67,6 тис.грн, на березень – 84,6 тис.грн.

З 1 квітня 2020 року стартує впровадження другого етапу медичної реформи.  На сьогодні у районі триває робота щодо підключення лікувальної мережі до системи eHealt, продовжується реєстрація всіх медичних працівників  – лікарів та медичних сестер в електронній системі відповідно до вимог Національної служби здоров’я України.

Під час наради обговорили забезпеченість відділів медичним обладнанням та потребу в коштах для закупівлі  окремого медичного обладнання (бронхоскоп, цистоскоп, дифібрілятор тощо) для деяких відділів.

По четвертому питанню порядку денного виступила начальник відділу  житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля М.І.Ланчевич. Вона проінформувала про те, що у 2019 році з обласного бюджету розвитку у районі профінансовано 6 об’єктів.

На 2020 рік  на основі пропозицій, поданих органами місцевого самоврядування та розпорядниками бюджетних коштів  складено попередній перелік об’єктів, які запропоновано фінансувати з обласного бюджету розвитку.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

Поділитися.