Щотижнева нарада по супроводу інвестиційних проектів

16 травня 2018 року голова Миколаївської РДА Андрій Кос провів щотижневу нараду щодо супроводу інвестиційних проектів за участю представників дозвільних органів району.

В порядку денному розглядались питання щодо супроводу інвестиційних проектів та підтримка підприємництва (доручення ОДА від 21.03.2018 № 21/0/6-18, п.8, протокол ОДА від 14.05.18 р. № 84/0/7-18), виконання протокольного рішення наради від 12.04.2018 року та  розгляд питань щодо альтернативної  енергетики.

Як зазначив Андрій Кос, метою проведення таких зустрічей є вирішення проблемних питань підприємств, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності, зокрема в рамках реалізації інвестиційних проектів. Такий супровід  полягає у регулярному контакті органів влади із суб’єктами господарювання,  які є на супроводі та дозвільними органами для  врегулювання проблемних питань різного характеру.

За результатами наради дано відповідні доручення.