Щотижнева нарада

0

Сьогодні, 14 січня голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос спільно з головою районної ради Тарасом Зубрицьким провели нараду керівників відділів, управлінь та служб, що забезпечують життєдіяльність району.
Під час наради обговорили бюджетні питання, зокрема, виконання районного та зведеного бюджету у 2018 році, виконання місцевих бюджетів (Криницька, Колодрубівська та Новосілко-Опарська сільські ради не виконали місцевих бюджетів), подання кошторисів розпорядниками бюджетних коштів в органи Державного казначейства, перехід на казначейське обслуговування через СДО “Клієнт казначейства — Казначейство” та ін.
Також йшлося про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги. Акцентовано увагу на борги, які утворилися у результаті господарської діяльності МКП «Теплокомуненерго».
Заступник голови РДА В.Козоглодюк проінформував про підготовку до відзначення 100-річчя Соборності, зокрема, 22 січня о 16 годині у міському Палаці культури відбудеться урочиста академія та святковий концерт з цієї нагоди.
З театралізованим дійством зі Старим Новим роком та святим Василієм присутніх привітали, побажали всіляких гараздів та щедро засіяли житом і пшеницею працівники районної школи мистецтв та родинний ансамбль Володимира Кордіяки.

bdr

bty

Поділитися.