Щотижнева нарада

0

9 жовтня перший заступник   голови Миколаївської районної державної адміністрації Ярослав Лукомський спільно з головою районної ради Тарасом Зубрицьким провели  оперативну нараду з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

У ході наради розглянуто  ряд  питань, зокрема, щодо підготовки до опалювального сезону, ремонту доріг, виконання урядової програми «Доступні ліки», виконання бюджету за 9 міс. 2017 року (районний бюджет виконано на 117%, зведений бюджет – на 112%, Дроговизька та Крупська сільські ради не виконали місцевих бюджетів через недовиконання надходжень з акцизного податку), йшлося  також про стан освоєння коштів, передбачених на мікропроекти (освоюються вчасно) та використання коштів субвенції на соціально-економічний розвиток територій (освоюються не належно, на що звернуто увагу розпорядників цих коштів), обговорили заходи щодо відзначення 75-річниції створення УПА і Дня захисника України та відкриття пам’ятника на Верецькому перевалі.

Урочиста академія з відзначення 75-річниції створення УПА і Дня захисника України відбудеться  у міському Палаці культури м.Миколаєва 13 жовтня, у п’ятницю, о 15 годині. У концертній програмі виступить Галицький академічний камерний хор.

14 жовтня у с.Березина відбудеться відкриття спортивного майданчика із синтетичним покриттям та турнір з футболу пам’яті Андрія Марунчака.

15 жовтня о 13 годині у с.Пісочна відбудеться відзначення 100-ліття будівництва пам’ятника українським січовим стрільцям. Нагадаємо, що згаданий пам’ятник був освячений 100 років тому  митрополитом Андреєм Шептицьким.

15 жовтня о 12 годині вібудеться відкриття пам’ятника на Верецькому перевалі, що у Сколівському районі.

Запрошуємо громадськість району взяти участь у цих заходах.

Поділитися.