Щодо участі у міжнародній  виставці «China International Import Ехро 2018» в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка)

0

У період з 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка «China International Import Ехро 2018». Вказаний захід був офіційно анонсований Президентом КНР Сі Цзіньпінем на Форумі «Одного поясу – одного шляху» в травні 2018 року.

Міжнародна виставка «China International Import Ехро 2018» є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що у заході приймуть участь компанії з понад 100 країн світу.

До участі у виставці запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг.

Враховуючи викладене, а також те, що Мінекономрозвитку розглядається можливість участі України у міжнародній виставці «China International Import Ехро 2018» з Національним павільйоном просимо зацікавлені підприємства району, які бажають взяти участь у вказаній виставці інформувати відділ економічної політики райдержадміністрації у термін до 20 грудня 2017 р., на електронну адресу: mykolaivekrda@gmail.com.

Завантажити (PDF)

Завантажити (PDF)

Поділитися.