Щодо участі у Дні молоді Львівщини

0

24 червня Львівська обласна державна адміністрація спільно з молодіжними громадськими організаціями області за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовує святкування Дня молоді.
Цьогорічне свято буде наповнене різноманітними локаціями та активностями, зокрема, мокрий волейбол, битва «на купинах», надувний скеледром, буде функціонувати дитяче містечко, еко-бібліотека, майстер-класи та лекторій, справжній 3D принтер і робототехніка, фестиваль культур, локація «Мандрівні історії», пластове містечко.
Святкування розпочнеться о 14:00 год 24 червня у парку «На валах» (сквер напроти Львівської ОДА, вул. Винниченка, 18) і триватиме до 01:00 год. Вечірня програма включає в себе виступи музичних гуртів та нічний кіноперегляд просто неба.
Детальна інформація про подію: https://www.facebook.com/events/1831872800188848/?ref=br_rs
Окрім цього, о 17:35 розпочнеться інтелектуально-розважальна гра Mind Game, яка складається з цікавих запитань усіх можливих галузей знань. Більшість питань вирішуються логікою, кмітливістю, протиріччям, здогадками тощо.
Реєстрація команд: https://goo.gl/forms/TGHMo62SlUBMNast1. Все що потрібно, це зібрати команду від 4 до 8 осіб, зареєструвати її на гру до 12:00 год 23 червня.

Поділитися.