Щодо проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік

Інформуємо, що 07.12.2017 відбулося засідання Конкурсної ради з питань реалізації програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області, за підсумками якого прийнято низку рішень щодо реалізації Конкурсу у 2018 році, зокрема затверджено:

• пріоритети Конкурсу на 2018 рік;
  • гранична вартість проекту в сумі 400 тис. грн. та максимальна сума субвенції з обласного бюджету в сумі 200 тис.гривень;
  • реєстрація проектів на онлайн-платформі триватиме з 11.12.2017 до 02.02.2018;
  • прийом резюме до складу Експертної комісії триватиме з 11.12.2017 до 02.02.2018.

Крім того, нагадуємо, що Програма проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки затверджена рішенням Львівської обласної ради від 25.10.2017 № 542.

26 грудня 2017 року о 1300 год. у приміщенні Миколаївської  районної ради відбудеться   семінар щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2018 рік.

Пріоритети Конкурсу на 2018 рік

1. «Школи» — будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
  2. «Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
  3. «Охорона здоров’я» (районні та міські комунальні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентаря.
  4. «Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ) та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентаря та сценічних костюмів.
  5. «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення доріг та пішохідних доріжок.
  6. «Екологічні ініціативи» (парки, сквери, водойми, місця відпочинку, що відносяться до природно-заповідного фонду) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція,  облаштування, благоустрій.
  7. «Інші пріоритети» (об’єкти комунальної власності на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря.