Щодо проекту з надання освітніх грантів ветеранам ( до 400 євро)

Запрошуємо ветеранів з Львівської області взяти участь в проекті, який дасть можливість отримати грант до 400 євро на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.
Учасниками проекту уже стали 266 ветеранів, 51 з яких зі Львова та області. 181 ветеран захистив грантову заявку та отримав грант на навчання, 40 яких зі Львова та області.
Що пропонує проект?
– 2-денні тренінги про те, як інтегрувати військовий досвід у цивільну професію;
– індивідуальні гранти на навчання та перекваліфікацію у розмірі до 400 євро;
– 1-денні тренінги із розвитку навичок самопрезентації, лідерства, фінансової грамотності, ведення переговорів та ефективного діалогу, тайменеджменту тощо;
– поради персонального кар’єрного консультанта, який допоможе розробити індивідуальну стратегію працевлаштування.

Для участі заповніть, будь ласка, анкету: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#kcvY2NrA

Проект впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу. ГО «Центр зайнятості Вільних людей» є Виконавчим партнером проекту та реалізує його в Львівській області.

При виникненні додаткових питань просимо звертатись:

+380 0673378362, Богдана, асистент проекту
+380503411388, Ірина, координатор проекту