Шановні депутати  районної, міської, селищної, сільських рад та працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Добробут людей і сильна держава неможливі без ефективної публічної влади у центрі й на місцях, а особливо – залучення громадян до процесу прийняття рішень, професійності та відповідальності самої влади.

Для українців самостійне порядкування у своєму домі, селі чи місті є природною потребою Це – споконвічний слов’янський і давньоруський звичай, започаткований з часів Київської Русі.

Місцеве самоврядування – основа не тільки розвитку територій, але й – передусім – зміцнення демократії і свободи в державі. Недаремно розпочиналося самоврядування ще в середні віки із запровадження для міст магдебурзького права. У середині минулого століття прийняли Європейську хартію місцевого самоврядування, ратифіковану і Україною.

Помаранчева революція та Революція Гідності дали потужний імпульс розвитку прав і свобод територіальних громад. Саме Майдан  звільнив країну від сваволі і обману, започаткував нову яскраву сторінку історії незалежної європейської держави.

Ця визначна подія в житті українського народу стала переломною в усвідомленні керівництвом держави та регіональними елітами того, що не може бути справжньої демократії без розширення  та зміцнення засад самоврядування. А отже, є  великі надії  на те, що очікувані конституційні зміни, які стосуються місцевого самоврядування, невдовзі будуть  реалізовані.

Працівники органів місцевого самоврядування та обрані депутати у нашому районі завжди відрізнялися професіоналізмом, принциповістю, виваженістю.

Депутатський корпус районної, міської, селищної, сільських рад успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Тож бажаю усім вам доброго здоров’я, витримки, наснаги, оптимізму,  нових здобутків  в ім’я розбудови і розвитку нашого району.

Перший заступник голови райдержадміністрації         Ярослав Лукомський