22 квітня 2016 р. з 10 до 14 год.професійна асоціація корпоративного управління та Асоціація роботодавців Львівщини організовує Семінар «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду»

Семінар для працівників органів державної влади відбудеться 21.04.2016р. Участь у заході є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова. Зареєструватися можна за посиланням http://cgpa.com.ua/zaxodi/kalendar-zaxodiv/seminar-dlya-gossluzhashhix-antikorrupczionnyij-komplaens-g.lvov.html

За більш детальною інформацією Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua

Професійна асоціація корпоративного управління за підтримки CIPE[1], регіональних бізнес-асоціацій реалізують в Україні Проект «Зміцнення антикорупційного комплаєнс у бізнесі». Вважаємо цей Проект нашим скромним внеском у боротьбу з корупцією в Україні.

Ми ставимо собі в цьому Проекті такі завдання:

Пояснити, які механізми антикорупційної боротьби існують в принципі, і як вони працюють у компаніях.

Переконати тих, хто вважає, що успішно вести бізнес в Україні, не здійснюючи корупційних діянь, неможливо.

Показати вигоди неухильного дотримання міжнародних антикорупційних стандартів, які є реальною альтернативою сумнівних «переваг» корупційної практики.

Допомогти середнім українським компаніям виконати вимоги розділу Х Закону України «Про запобігання корупції», який набрав чинності в 2015 році, про необхідність розробки і впровадження антикорупційних програм.

У рамках Проекту ми створили постійно діючий Навчально-консультаційний центр; розробляємо Програму підготовки комплаєнс-офіцерів (уповноважених за реалізацію антикорупційної програми) українських компаній. Вперше зазначена Програма відбудеться 19-23 вересня у м Києві. Навчання буде безкоштовним для осіб, які пройшли спеціальне анкетування.

Запрошуємо ознайомитися з нашими напрацюваннями та планами на майбутнє, відвідавши наш семінар «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду»!

Учасники заходу матимуть можливість:

• Дізнатися, що собою представляє Проект, познайомитися з його експертами

• Отримати можливість безкоштовного навчання за Програмою підготовки комплаєнс-офіцерів, заповнивши спеціальні анкети

• Дізнатися, як приєднатися до числа учасників тренінгів, консультацій та інших заходів Проекту

• Обмінятися з колегами досвідом у даній сфері; отримати консультації експертів

• Отримати Посібник та інші матеріали Проекту, розроблені експертами CIPE

В програмі семінару:

1. Поняття комплаєнс. Співвідношення функцій комплаєнс, управління ризиками, юридичного забезпечення, служби внутрішнього аудиту. Антикорупційний комплаєнс.

2. Чому потрібно впроваджувати процедури антикорупційного комплаєнс:

· вимоги застосовного до українських суб’єктів законодавства інших країн щодо протидії хабарництву

· вимоги українського законодавства щодо запобігання корупції в недержавному секторі

· конкурентні переваги бізнесу з впровадженою комплаєнс політикою

3. Як працюють інструменти антикорупційного комплаєнс – приклади українських та зарубіжних компаній:

· Кодекс етики

· Робота з державними структурами

· Тренінги для персоналу

· Лінії довіри і розслідування

· Робота з контрагентами

Семінар проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Асоціації работодавців Львівської області.

Дата проведення: 22 квітня 2016

Час проведення: з 10-00 до 14-00

Місце проведення: м.Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412

Участь у заході є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова.