Розвадівська ОТГ долучилася до обговорення перспективного плану розвитку району

Вчора, 5 грудня, відповідно до графіку проведення обговорень Перспективного плану розвитку населених пунктів Миколаївського району, у приміщенні Народного Дому с.Пісочна відбулося обговорення пропозицій до Перспективного плану розвитку Розвадівської ОТГ.
У зустрічі взяли участь перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський, керівник апарату райдержадміністрації Остап Чупик, начальник відділу економічної політики РДА Маріанна Ланчевич, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій Богдан Ковтало, представник управління соціального захисту населення Миколаївської РДА Ігор Мелешко, староста села Пісочна Леся Галадій, освітяни, працівники культури, соціальної сфери, активісти.
Обговорили проблемні питання населених пунктів, які входять до Розвадівської ОТ та внесли пропозиції, зокрема, щодо добудови існуючої школи у с.Черниця, мережі водопостачання в урочищі Комаренське та капітального ремонту доріг у населених пунктах Розвадівської ОТГ.