Розпорядження № 262 Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

02.07.2015 Миколаїв № 262

Про утворення ініціативної групи

з підготовкиустановчих зборів

щодо формування нового складу

Громадської ради при Миколаївській

районній державній адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996», постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, розпорядження голови райдержадміністрації від 22 грудня 2014 року № 503 «Про припинення повноважень громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації»:

1. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації згідно додатку.

2. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Р.Й.Лалак) не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Миколаївській райдержадміністрації оприлюднити на офіційному сайті Миколаївської райдержадміністрації підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальних осіб.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації О.Т.Чупика..

Голова районної державної

адміністрації Я.Б.Папуга

до розпорядження голови
02.07.2015 № 262

СКЛАД
ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської
ради при Миколаївській районній державній адміністрації

1. Заболотний Любомир Романович – голова ГФ «Миколаївська самооборона».

2. Шипов Юрій Олександрович – голова РО «Батьківщина молода».

3. Ковтало Богдан Михайлович – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

4. Лалак Ростислава Йосипівна – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

5. Леськів Володимир Богданович– представник ВГО «Народна Рада».

Керівник апарату районної

державної адміністрації О.Т.Чупик