Робота виїзної Комісії по детінізації

Сьогодні, 8 червня,   під керівництвом голови Миколаївської РДА Андрія Коса  та начальника відділу економічної політики Маріанни Ланчевич відбулось виїзне засідання комісії з питань детінізації в Гонятичівську сільську раду.

Проведено короткий аналіз  надходжень до місцевого бюджету, аналіз надходжень від діяльності суб’єктів підприємництва,  проведена роз’яснювальна робота щодо легалізації найманої робочої сили, здійснення перевірок інспекцією праці на предмет дотримання законодавства у частині виплати заробітної плати, штрафні санкції при виявлення порушень. Окрему увагу звернено на надходження податку від реалізації підакцизних товарів.

У роботі Комісії  взяли участь 12 місцевих суб’єктів господарювання,  начальник Миколаївського відділення СОДПІ,  фахівці управління  Держпраці у Львівській області, районного центру зайнятості, відділу обслуговування громадян сервісного центру ГУ Пенсійного фонду району, управління соціального захисту населення  району.