Робота транспортної галузі у 2015 році

З метою задоволення попиту населення в автоперевезеннях на території Миколаївського району діє 46 маршрутів загального користування, в тому числі міжобласних – 5, міжрайонних 35 та 6 внутрішньорайонних маршрутів. На цих маршрутах працює 111 одиниць транспорту.

Перевезення пасажирів району забезпечує 10 перевізників, яким належать дозволи на перевезення за результатами конкурсу.

Наявний потенціал галузі дозволив максимально охопити усі населені пункти району автобусним сполученням, це 57 сільських населених пунктів з населенням більше 40 осіб

У 2015 році обсяги перевезень пасажирів становлять 665,3 тис.пас., що на 68,6 % більше, ніж у 2014р. Обсяги вантажних перевезень становлять 259,0 тис.тонн., що на 1,5 % більше, ніж у 2014 році.

Робота транспортних організацій у 2015 році спрямовувалась на розширення послуг, покращення обслуговування пасажирів, забезпечення ритмічності роботи та безпеки руху, оновлення рухомого складу.

Крім того, в населених пунктах району облаштовано 40 автопавільйонів, 48 автобусних зупинок та 1 стоянка відпочинку дорожнього руху. Дані об’єкти знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області та обслуговуються філією «Миколаївський райавтодор». У 2015 році кошти на проведення ремонтних робіт автобусних зупинок не виділялись, лише на обслуговування та утримання.