Галузева зустріч з бізнесом району щодо детінізації заробітної плати та підтримки підприємництва

За ініціативи відділу економічної політики райдержадміністрації 13 червня 2018 року проведена нарада із підприємцями району під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лукомського.

У нараді взяли участь 18 суб’єктів господарювання, які працюють у галузі торгівлі.

Основна увага приділялась детінізації заробітної плати, перевагам задекларованої праці, відповідальності у разі виявлення фактів використання нелегальної праці.

У нараді взяли участь  начальник відділу обслуговування громадян сервісного центру ГУ Пенсійного фонду  України у Львівській області, начальник фінансового управління РДА, фахівець Миколаївського відділення ДФС Стрийської  ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області,  директор районного центру зайнятості,  головний інспектор управління Держпраці у Львівській області,  представник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.