Оксана Яковець зустрілася з представниками соціальних служб район

4 вересня в малому сесійному залі Миколаївської райдержадміністрації відбулася зустріч радника Міністра соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб Оксани Яковець з представниками соціальних служб району.
Під час зустрічі присутні обговорили основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також комплексний алгоритм співпраці органів соцзахисту та соціальних служб ОТГ.
Учасники заходу обговорили проблемні питання внутрішньо переміщених громадян (забезпечення житлом, робочими місцями, оздоровлення дітей тощо), напрацювали заходи і шляхи їх вирішення, отримали інформацію щодо результатів моніторингу про включення дітей, які постраждали внаслідок збройного конфлікту до існуючих програм або розробки спеціальних цільових програм.
У ході зустрічі відбулася презентація посібника для ОТГ щодо існуючої методології оцінки потреб населення в ОТГ.
Підсумовуючи зустріч, заступник голови РДА Віктор Козоглодюк зазначив, що усі соціальні служби району виконали своє першочергове завдання – забезпечили внутрішньо переміщених осіб державними соціальними гарантіями. Всі переселенці, які проживають у Миколаївському районі, вчасно та в повному обсязі отримали пільги, матеріальну допомогу, пенсійні виплати.