Привітання голови Миколаївської райдержадміністрації Андрія Коса з Днем добровольця

0

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ!

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.
Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління, так як наше покоління виховувалося на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.
Це державне свято було започатковано з метою посилення уваги та турботи суспільства до учасників добровольчих формувань, нагадати українцям про те, що, об’єднаний спільною справою народ, не можна ані подолати, ані сплюндрувати, ані знищити.
Події Революції гідності згуртували і загартували наш народ. І коли на нашу територію прийшов ворог, тисячі добровольців стали на захист України, тисячі волонтерів продемонстрували нечувану силу єдності та підтримки, тим самим доводячи усьому світові, що український народ в змозі самостійно вирішувати свою долю.
Бажаю Вам, шановні добровольці, добра, родинної злагоди, здоров’я та нових звершень у служінні Україні та її народу. І нехай на нашій землі запанує мир!
Слава Україні! Героям слава!

Поділитися.