Проведено навчальний семінар для аграріїв

В залі засідань Миколаївської районної ради 26 січня було проведено навчальний семінар-нараду із аграріями району за участю заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – начальника управління Людмили Гончаренко, спільно з консультантами міжнародної фінансової корпорації (IFC)  з питань:

1.  Презентація програм підтримки АПК у 2018 році з державного та обласного бюджетів;
  2. Підтримка та реалізація проекту «Впровадження аграрних розписок у Львівській області»
  3. Фінансування агровиробників через кредитну спілку «Вигода».
  4. Ознайомлення з комерційною пропозицією ТОВ «ОККО – Агротрейд»
  5. Ознайомлення з комерційною пропозицією ТзОВ «Аграрена»
  6. Надання юридичних консультацій агровиробникам.

Окрім цього, аграріям роз’яснили механізм роботи аграрних розписок як одного з інструментів додаткового фінансового ресурсу на придбання матеріально-технічних цінностей, механізм їх роботи та вигоди для аграріїв та підприємств-постачальників, банківських установ та кредитних спілок.
Зазначимо, що 2018 році на підтримку аграрного сектору економіки з державного бюджету виділено 6,3 млрд.грн., з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області – 19,6 млн.грн.