Проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральної влади і районних служб

Сьогодні, 12 лютого, під керівництвом першого заступника голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослава Лукомського та голови районної ради Тараса Зубрицького проведено  апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральної влади і районних служб.

У ході наради, серед інших, порушувалися питання стану надходження до місцевих бюджетів району акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;  виконання бюджетів за січень та  результати експертизи затверджених місцевих бюджетів на 2018 рік; щодо популяризації неформальної освіти у районі  та проведення профорієнтаційних екскурсій; національно-патріотичного  виховання молоді та створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді проаналізували стан очистки доріг районного значення та стан забезпечення електроенергією населених пунктів району.

За результатами наради перший заступник голови Миколаївськоїї райдержадміністрації Ярослав Лукомський дав відповідні доручення.