ПРОТОКОЛ установчих зборів з обрання Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації

0

Зал засідань Миколаївської РДА

11 грудня 2017 року 15.00 год

На виконання Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», у відповідності до Положення про громадську раду при Миколаївській районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням Миколаївської РДА 07.11.2016 року № 306-р, в установчих зборах приймають участь представники громадських організацій, яким згідно списку, опублікованому 06.12.2017 року на сайті Миколаївської РДА, дозволено брати участь в зборах, представники громадських організацій, яким відмовлено у включення до списку установчих зборів, представники Миколаївської громади.

Голова громадської ради попереднього скликання – Голова ініціативної групи Леськів В.Б. (ВГО СГО України «Народна рада») перед початком зборів оголосив список учасників, які допущені до установчих зборів, а саме:

 1. Настасяк О.І. – Миколаївська РО УТМР;
 2. Мелешко П.М. – ГФ «Миколаївська народна самооборона»;
 3. Залога А.В. – ГО «Книжкова толока»;
 4. Баранецький З.М. – СГО «ФК Миколаїв»;
 5. Брич Є.М. – ГО «Громадська рада Миколаївщини»;
 6. Онишко Л.В. – ГО «Комітет з охорони прав батьків та дітей»;
 7. Кончаківська І.М. – БФ «Меценат»;
 8. Паньків М.І. – ГО «Обшир»;
 9. Ярош В.Д. – МГО «Міжнародна академія козацтва»;
 10. Никифорчин Б.Д. – ЛОГО «Асоціація сприяння будівельно-інвестиційній діяльності»;
 11. Леськів В.Б. – ВГО СГО України «Народна рада»;
 12. Свистун В.А. – СОГ «Всеукраїнський народний конгрес»;
 13. Богоніс Я.С. –ЛОБФ «Темп»;
 14. Зубрицький І.Є. – ГО «Захист власників об’єктів нерухомості»;
 15. Дудич Н.В. – Друковані ЗМІ «Зерна істини»;
 16. Боднар О.М. – Львівський медичний фонд «Гіпократ»;
 17. Маркевич Л.П. – ГО «Батько має право»;
 18. Адамчук М.М. – Садівниче товариство «Суниця»;
 19. Ясеницький О.О. – ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини»;
 20. Стойко Я.М. – ГО «Громадська ініціатива»;
 21. Федорів Р.Я. – ГО «Спілка художників Миколаївщини»;
 22. Мокрицький О.П. – ГО «Миколаївський шахово-шашковий клуб»;
 23. Паньковецький І.В. – ГО «Суспільно-культурне товариство «Устріки»;
 24. Лишковят Н.Л. – ГО «Серце в долонях»;
 25. Буряк І.Я. – ГО «ФК Сокіл» с. Керниця;
 26. Касічник О.М. – Миколаївське міське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

На зборах присутні 7 представників громадських організацій, які згідно списку опублікованому на сайті Миколаївської РДА не допущені до установчих зборів з мотивів порушення строків подання заяви та матеріалів, а саме:

 1. Тупис А.С. – ТВВГО «Асоціація платників податків України» у Львівській області;
 2. Гнатів М.О. – МГО «Станиця Миколаїв Пласт національна скаутська організація України»;
 3. Наконечна Л.М. – ГО «Братство тверезості»;
 4. Овсяник Т.М. – ГО «Допоможи фронту»;
 5. Максимович І.В. – ГО «Народна самооборона Львівщини»;
 6. Держило О.М. – ГО «Схід та захід єдині»;
 7. Яцишин М.І. – ОСББ «Княжа-1».

Леськів В.Б. повідомив, що на адресу Голови ініціативної групи поступило 7 скарг від представників громадських організацій, які згідно списку не допущені до участі в установчих зборах, зачитав скарги та надав коментар щодо правової позиції ініціативної групи попереднього скликання про підстави відмови ініціативною групою у прийнятті таких документів, які поступили через установу зв’язку після 10 листопада 2017 року.

Виступили Максимович І.В. (ГО «Народна самооборона Львівщини») та Держило О.М. (ГО «Схід та захід єдині»), які пред’явили документи та засвідчили своєчасне направлення через установу зв’язку в адресу ініціативної групи матеріалів та заяви про включення до громадської ради.

Без голосування загальною більшістю присутніх прийнято рішення про розгляд питання можливості включення 7 представників громадських організацій після сформування складу установчих зборів: голови зборів, секретаря зборів, членів лічильної комісії.

Леськів В.Б. (ВГО СГО України «Народна рада») запропонував обрати лічильну комісію у склад якої включити його кандидатуру.

Поступили заперечення від Настасяка О.І. (Миколаївська РО УТМР) щодо неможливості участі Леськіва В.Б. у формуванні нового складу громадської ради та обрання його в склад лічильної комісії, оскільки той являється депутатом місцевої ради.

Держило О.М. (ГО «Схід та захід єдині») поставив питання про визначення правомірності участі в установчих зборах окремих представників громадських організацій, зокрема, Леськіва В.Б. – представника ВГО СГО України «Народна рада», оскільки той являється депутатом Миколаївської міської ради.

Леськів В.Б. (ВГО СГО України «Народна рада») пояснив, що Положення про громадську раду має рекомендаційний характер і він згідно його вимог має право на участь у громадській раді. Просив залишити його членом громадської ради нового скликання.

Настасяк О.І. (Миколаївська РО УТМР) у своєму виступі заперечив висновки Леськіва В.Б. та роз’яснив положення Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» і Положення про громадську раду при Миколаївській районній державній адміністрації, де зазначено, що складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Оскільки Леськів В.Б. є депутатом Миколаївської міської ради, то діє пряма заборона на його участь у громадській раді.

У зв’язку з цим, Настасяк О.І. поставив вимогу перед установчими зборами про виключення Леськіва В.Б. з числа учасників установчих зборів та заборонити йому входити у список членів громадської ради при Миколаївській РДА.

Виступили: Держило О.М. (ГО «Схід та захід єдині»), Овсяник Т.М. (ГО «Допоможи фронту»), Залога А.В. (ГО «Книжкова толока») з питань врегулювання питання включення 7 громадських організацій до списку учасників установчих зборів для можливості їх участі у суспільному житті громади.

Запропоновано обрати лічильну комісію у складі: Залога А.В. (ГО «Книжкова толока»), Свистун В.А. (СОГ «Всеукраїнський народний конгрес»), Онишко Л.В. (ГО «Комітет з охорони прав батьків та дітей»).

Голосували:    18 представників – «за»,

0 «проти»,

0 «утримались».

Вирішили: обрати лічильну комісію установчих зборів у складі: Залога А.В., Свистун В.А., Онишко Л.В.

 

Леськів В.Б. запропонував обрати голову установчих зборів та вніс кандидатуру Брича Є.М. (ГО «Громадська рада Миколаївщини»); Баранецький З.М. запропонував головою установчих зборів обрати Настасяка О.І. (Миколаївська РО УТМР)

Голосували: За Брича Є.М. – 12 голосів.

За Настасяка О.І. – 10 голосів.

Вирішили: Головою установчих зборів обрати Брича Є.М.

Голова установчих зборів Брич Є.М. вніс пропозицію обрати секретаря установчих зборів та запропонував кандидатуру Адамчука М.М. (Садівниче товариство «Суниця»). Інших пропозицій не поступило.

Голосували:     15 представників – «за»,

0 «проти»,

0 «утримались»

Вирішили: Обрати секретарем установчих зборів Адамчука М.М.

Голова установчих зборів Брич ЄМ., який був членом громадської ради та ініціативної групи попереднього скликання доповів про роботу громадської ради у період 2015-2017 роки, проблемні питання діяльності громадської організації. Присутніми прийнято до уваги інформацію.

Баранецький З.М. вніс пропозицію надати дозвіл представникам 7 громадських організацій з числа тих кого не включено у список та недопущено до роботи установчих зборів та хто подав додаткові скарги до ініціативної групи, допустити їх до роботи установчих зборів з обрання громадської ради при Миколаївській РДА та видати мандат для учасника установчих зборів.

Виступив Настасяк О.І. з пропозицією спочатку винести питання можливості розгляду установчими зборами питання включення представників 7 громадських організацій до списку учасників установчих зборів, а після цього проголосувати за включення кожного представника громадської організації поіменно чи загальним списком.

Голова установчих зборів Брич Є.М. поставив питання включити в порядок денний установчих зборів питання про надання право участі в установчих зборах 7 громадських організацій, які не були допущені до установчих зборів.

Голосували:    «За» – 19 представників

«Проти» – 0

«Утримались» – 0

Вирішили: Включити в порядок денний установчих зборів питання про надання право участі в установчих зборах 7 громадських організацій, які не були допущені до установчих зборів.

 

Голова установчих зборів Брич Є.М. запропонував включити списком 7 громадських організацій, які не були допущені до установчих зборів, до списку переліку членів установчих зборів та видати їм мандати.

Голосували:    «За» – 14 представників

«Проти» – 0

«Утримались» – 5

Вирішили: Включити до списку членів установчих зборів та видати мандат учасника установчих зборів наступним учасникам:

 1. Тупис А.С. – ТВВГО «Асоціація платників податків України» у Львівській області;
 2. Гнатів М.О. – МГО «Станиця Миколаїв Пласт національна скаутська організація України»;
 3. Наконечній Л.М. – ГО «Братство тверезості»;
 4. Овсяник Т.М. – ГО «Допоможи фронту»;
 5. Максимович І.В. – ГО «Народна самооборона Львівщини»; Держило О.М. – ГО «Схід та захід єдині»;
 6. Яцишин М.І. – ОСББ «Княжа-1» приймати участь у роботі установчих зборів з обрання громадської ради при Миколаївській РДА.

 

Головою установчих зборів Бричем Є.М. на голосування поставлено питання про залишення у громадській раді при Миколаївській РДА нового скликання представника ВГО СГО України «Народна рада» Леськіва В.Б.

Голосували:   «За» – 10 представників,

«Проти» – 14,

«Утрималось» – 0

Вирішили: Виключити зі списку громадської ради при Миколаївській РДА нового скликання представника ВГО СГО України «Народна рада» –Леськіва В.Б.

 

Баранецький З.М. (СГО «ФК Миколаїв») запропонував громадську організацію, яку представляє Леськів В.Б. (ВГО СГО України «Народна рада»), залишити у списку членів громадської ради, проте замість Леськіва В.Б. делегувати іншого члена громадської організації.

Голосували:   «За» – 15 представників,

«Проти» – 7,

«Утрималось» – 2

Вирішили: Залишити у списку громадської ради при Миколаївській РДА представництво ВГО СГО України «Народна рада». Надати дозвіл громадській організації – ВГО СГО України «Народна рада», замість Леськіва В.Б. делегувати іншого члена громадської організації для участі у громадській раді при Миколаївській РДА.

Під час роботи установчих зборів частина представників громадських організацій з невідкладних причин покинули зал засідання, при поіменному оголошенні наявності представників по списку лічильною комісією встановлено відсутність на установчих зборах 7 представників громадських організацій:

 1. Дудич Н.В. – Друковані ЗМІ «Зерна істини»
 2. Касічник О.М. – Миколаївське міське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
 3. Паньків М.І. – ГО «Обшир»
 4. Тупис А.С. – ТВВГО «Асоціація платників податків України» у Львівській області
 5. Ярош В.Д. – МГО «Міжнародна академія козацтва»
 6. Ясеницький О.О. – ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини»
 7. Яцишин М.І. – ОСББ «Княжа-1»

Голова установчих зборів Брич Є.М. оголосив поіменний список громадських організацій та їх представників, які отримують право на членство у громадській раді при Миколаївській районній державній адміністрації, а саме:

 1. Адамчук М.М. – Садівниче товариство «Суниця»;
 2. Баранецький З.М. – СГО «ФК Миколаїв»;
 3. Богоніс Я.С. –ЛОБФ «Темп»;
 4. Боднар О.М. – Львівський медичний фонд «Гіпократ»;
 5. Брич Є.М. – ГО «Громадська рада Миколаївщини»;
 6. Буряк І.Я. – ГО «ФК Сокіл» с. Керниця;
 7. Гнатів М.О. – МГО «Станиця Миколаїв Пласт національна скаутська організація України»;
 8. Держило О.М. – ГО «Схід та захід єдині»;
 9. Дудич Н.В. – Друковані ЗМІ «Зерна істини»;
 10. Залога А.В. – ГО «Книжкова толока»;
 11. Зубрицький І.Є. – ГО «Захист власників об’єктів нерухомості»;
 12. Касічник О.М. – Миколаївське міське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка;
 13. Кончаківська І.М. – БФ «Меценат»;
 14. Лишковят Н.Л. – ГО «Серце в долонях»;
 15. Максимович І.В. – ГО «Народна самооборона Львівщини»;
 16. Маркевич Л.П. – ГО «Батько має право»;
 17. Мелешко П.М. – ГФ «Миколаївська народна самооборона»;
 18. Мокрицький О.П. – ГО «Миколаївський шахово-шашковий клуб»;
 19. Наконечна Л.М. – ГО «Братство тверезості»;
 20. Настасяк О.І. – Миколаївська РО УТМР;
 21. Никифорчин Б.Д. – ЛОГО «Асоціація сприяння будівельно-інвестиційній діяльності»;
 22. Овсяник Т.М. – ГО «Допоможи фронту»;
 23. Онишко Л.В. – ГО «Комітет з охорони прав батьків та дітей»;
 24. Паньків М.І. – ГО «Обшир»;
 25. Паньковецький І.В. – ГО «Суспільно-культурне товариство «Устріки»;
 26. Свистун В.А. – СОГ «Всеукраїнський народний конгрес»;
 27. Стойко Я.М. – ГО «Громадська ініціатива»;
 28. Тупис А.С. – ТВВГО «Асоціація платників податків України» у Львівській області;
 29. Федорів Р.Я. – ГО «Спілка художників Миколаївщини»;
 30. Яцишин М.І. – ОСББ «Княжа-1»;
 31. Ярош В.Д. – МГО «Міжнародна академія козацтва»;
 32. Ясеницький О.О. – ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини»;
 33. _________________ ВГО СГО України «Народна рада».

Головою установчих зборів Бричом Є.М. поставлено на голосування затвердження списку громадських організацій та їх представників, які отримують право на членство у громадській раді при Миколаївській районній державній адміністрації і який буде поданий на затвердження у Миколаївську районну державну адміністрацію в порядку, передбаченому Постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та п. 9 Положення про громадську раду при Миколаївській районній державній адміністрації.

Голосували:   «За» – 23 представники,

«Проти» – 0,

«Утрималось» – 0

Вирішили: Затвердити список громадських організацій та їх представників, які отримують право на членство у громадській раді при Миколаївській районній державній адміністрації:

 1. Адамчук Микола Миколайович – Садівниче товариство «Суниця»;
 2. Баранецький Зіновій Миронович – СГО «ФК Миколаїв»;
 3. Богоніс Ярослав Романович –ЛОБФ «Темп»;
 4. Боднар Олег Миронович – Львівський медичний фонд «Гіпократ»;
 5. Брич Євген-Михайло Михайлович – ГО «Громадська рада Миколаївщини»;
 6. Буряк Ігор Ярославович – ГО «ФК Сокіл» с. Керниця;
 7. Гнатів Микола Орестович – МГО «Станиця Миколаїв Пласт національна скаутська організація України»;
 8. Держило Олег Миколайович – ГО «Схід та захід єдині»;
 9. Дудич Наталія Володимирівна – Друковані ЗМІ «Зерна істини»;
 10. Залога Андрій Васильович – ГО «Книжкова толока»;
 11. Зубрицький Ігор Євгенович – ГО «Захист власників об’єктів нерухомості»;
 12. Касічник Оксана Михайлівна – Миколаївське міське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка;
 13. Кончаківська Галина Михайлівна – БФ «Меценат»;
 14. Лешковят Наталія Любомирівна – ГО «Серце в долонях»;
 15. Максимович Іван Васильович – ГО «Народна самооборона Львівщини»;
 16. Маркевич Людмила Петрівна – ГО «Батько має право»;
 17. Мелешко Петро Михайлович – ГФ «Миколаївська народна самооборона»;
 18. Мокрицький Орест Петрович – ГО «Миколаївський шахово-шашковий клуб»;
 19. Наконечна Любов Миколаївна – ГО «Братство тверезості»;
 20. Настасяк Олег Іванович – Миколаївська РО УТМР;
 21. Никифорчин Богдан Дмитрович – ЛОГО «Асоціація сприяння будівельно-інвестиційній діяльності»;
 22. Овсяник Тарас Михайлович – ГО «Допоможи фронту»;
 23. Онишко Ліля Василівна – ГО «Комітет з охорони прав батьків та дітей»;
 24. Паньків Марян Ігорович – ГО «Обшир»;
 25. Паньковецький Ігор Васильович – ГО «Суспільно-культурне товариство «Устріки»;
 26. Свистун Віра Андріївна – СОГ «Всеукраїнський народний конгрес»;
 27. Стойко Ярослав Миколайович – ГО «Громадська ініціатива»;
 28. Тупис Андрій Степанович – ТВВГО «Асоціація платників податків України» у Львівській області;
 29. Федорів Романа Ярославівна – ГО «Спілка художників Миколаївщини»;
 30. Яцишин Марян Іванович – ОСББ «Княжа-1»;
 31. Ярош Віктор Дмитрович – МГО «Міжнародна академія козацтва»;
 32. Ясеницький Олег Олегович – ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини»;
 33. _________________ ВГО СГО України «Народна рада».

Відповідно до Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та п. 9 Положення про громадську раду при Миколаївській районній державній адміністрації подати на затвердження у Миколаївську районну державну адміністрацію

Голова зборів Брич Є.М. запропонував провести чергове засідання громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації з порядком денним по виборах Голови ради, секретаря ради, робочих органів орієнтовно через 2 тижні.

Пропозиція прийнята учасниками, вирішено узгодити дату проведення чергового засідання, про дату та час зборів ради Голові зборів повідомити учасників.

 

 

Голова зборів:                              підпис                         Є. Брич

Секретар зборів:                           підпис                         М. Адамчук

 

Поділитися.