Проінспектували хід проведення робіт з облаштування спортивних майданчиків у с.Дроговижі

8 серпня комісія у складі заступника голови РДА Віктора Козоглодюка, заступника голови районної ради Євгена Дзюбайла, начальника відділу освіти Олега Леховича та завідувача сектору з питань молоді та спорту Івана Наконечного здійснила виїзд з метою обстеження ходу виконання робіт з облаштування спортивного майданчика із синтетичним покриттям розміром 40х20м та спортивного майданчика із тренажерним обладнанням у с.Дроговиж.
Також оглянули та обговорили питання заміни покритття на спорткомплексі “Ювілейний”.
Відзначено, що всі заплановані роботи на цих об’єктах ведуться належним чином та 1 вересня будуть введені в експлуатацію.