Програми в галузі агропромислового розвитку

Завантажити (PDF)

Оголошення

про проведення конкурсу на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки

Напрями фінансової підтримки
І. Фінансова підтримка шляхом компенсації відсотків за кредитами Фінансова підтримка надається суб’єктам господарювання – виробникам сільськогосподарської продукції, сільськогосподарським кооперативам, фізичним особам-підприємцям, фізичним особам, які залучили кредити у банківських установах, кредитних спілках у національній валютів розмірі до 1,5 облікової ставки НБУ, але  не більше 200 тис.грн. для юридичних осіб та 100 тис.грн. для фізичних осіб.
Обсяг фінансування на 2018 рік 2,5 млн. грн
Назва юридичної особи та юридична адреса установи, куди подаються документи, телефон для довідок Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації;

м. Львів, просп. В.Чорновола, 57, (каб. № 51);

тел.252-85-90, 255-05-70

ІІ. Фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів Підтримка надається суб’єктам господарювання, фізичним особам-підприємцям у вигляді кредиту переможцям конкурсу бізнес-планів із здійснення діяльності в агропромисловому комплексі на платній та зворотній основі:

–          фізичним оcобам-підприємцям надається у розмірі до 200 тис. грн терміном до 3 років і з відтермінуванням повернення основної суми зобов’язання до одного року з урахуванням передбачених бізнес-планом термінів повернення кредиту;

–          суб’єктам господарювання (юридичним особам) надається у розмірі до 500 тис. грн терміном до 5 років і з відстроченням повернення основної суми зобов’язання до одного року з урахуванням передбачених бізнес-планом термінів повернення кредиту.

Обсяг фінансування на 2018 рік 14,9 млн. грн
Назва юридичної особи та юридична адреса установи, куди подаються документи, телефони для довідок Фонд індивідуального житлового будівництва на селі Львівської обласної державної адміністрації;

м. Львів, вул. Пекарська, 95;

тел. 225-65-08, 225-65-07, 255-05-70

ІІІ. Фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування витрат на придбання посадкового матеріалу  малини Підтримка надається  сільськогосподарським кооперативам на безповоротній основі за придбані саджанці малини у суб’єктів розсадництва Львівської області у розмірі до 70 відсотків їх вартості, але не більше ніж 500 тис. грн одному кооперативу.
Обсяг фінансування на 2018 рік 1,0 млн.грн

м. Львів, просп. В.Чорновола, 57, (каб. № 53);

тел.255-05-70

ІV. Фінансова підтримка заходів із збереження та відтворення родючості ґрунтів

Кошти надаються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу, фізичним особам-підприємцям, сільськогосподарським кооперативаму вигляді дотації на площу угідь, на яких проводитимуться заходи із збереження та відтворення родючості ґрунтів:

•      на площу розкислення ґрунтів (вапнування) шляхом внесення вапнякових меліорантів у розмірі до 500 грн на один га, але не більше фактичних витрат на один га вартості вапнякових меліорантів;

•      на площу збагачення ґрунтів біологічним азотом після використання інокулянтівазотфіксуючих мікроорганізмів у розмірі до 160 грн на 1 га;

•      на площу сидерації ґрунтів після проведення посівів сидеральних культур у розмірі до 350 грн на один га.

Обсяг фінансування на 2018 рік 1,2млн.грн

м. Львів, просп. В.Чорновола, 57, (каб. № 59);

тел.255-05-72, 255-05-70

Термін подачі документів З 26.01.2018 року по 11.12.2018 року

Перелік документів, які подаються до конкурсної Комісії, визначений у Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, затвердженому розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 січня 2018 року №46/0/5-18.

Детальна інформація на sgnov офіційному веб-сайті Львівської обласної державної адміністрації – www.loda.gov.ua(сторінка Департаменту в рубриці «Програми»).