Проблеми учасників АТО  – на контролі районної влади

16 травня заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк провів  робочу нараду з керівниками соціальних служб району щодо питань, які порушувались на  зустрічі з учасниками антитерористичної операції, сім’ями загиблих учасників АТО та представниками сімей військовослужбовців, які проходять службу  в зоні АТО, що відбулася в райдержадміністрації 15 травня 2017 року за участі  заступника голови, керівника апарату Львівської облдержадміністрації Маріанни Вільшинської.

Нагадаємо, станом на 15 травня 2017 року у Миколаївському районі нараховується 222 демобілізованих учасників антитерористичної операції та 50 осіб  в даний час проходять службу в зоні АТО,  уклавши контракт. На жаль, 9 родин втратили на Сході України своїх рідних – синів, чоловіків, батьків.

Під час засідання йшлося про проблемні питання демобілізованих осіб, зокрема, про упорядкування земельної ділянки, виділеної Тростянецькою ОТГ для  учасників АТО під садівництво; надання учаснику бойових дій земельної  ділянки на території  Крупської сільської ради;  зарахування періоду перебування в зоні АТО до трудового стажу; розширення переліку безоплатних ліків для учасників АТО; пільгове перевезення учасників АТО тощо.

Підсумовуючи нараду, заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк доручив керівникам відповідних служб взяти під соціальний супровід всіх учасників антитерористичної операції, сім’ї загиблих учасників АТО та сім’ї військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО, забезпечити їх відвідування, з’ясування потреб та вирішення проблемних питань.