Проблеми учасників АТО – на контролі райдержадміністрації

12 січня заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк провів  робочу нараду з керівниками соціальних служб району щодо  формування бази даних учасників антитерористичної операції.

Нагадаємо, станом на цей час  у Миколаївському районі нараховується понад 200 демобілізованих учасників антитерористичної операції, в т.ч. 20 осіб, звільнених з контрактної служби.

Під час засідання йшлося про проблемні питання демобілізованих осіб, зокрема, щодо виділення їм  земельних ділянок, налагодження комунікації та інше.

Підсумовуючи нараду, заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк доручив керівникам відповідних служб доповнити загальну базу учасників антитерористичної операції щодо здійснення соціальних виплат з обласного бюджету та місцевих рад, пільг, надання земельних ділянок, уточнити інформацію щодо звернень та пропозицій учасників АТО.