Про затвердження складу Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

04.11.2015                    Миколаїв                            № 435

Про затвердження

складу Громадської ради

при Миколаївській  районній

державній адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі у формуванні та реалізації державної політики» та з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики:

1.    Затвердити склад громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації згідно з додатком.

2.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови   районної державної адміністрації В.В.Козоглодюка.

Голова районної державної

адміністрації                                                                                              Я.Б.Папуга

до розпорядження голови райдержадміністрації

від 04.11.2015  № 435

Склад

громадської ради при Миколаївській  районній державній адміністрації

1.      Богоніс Ярослав Романович, представник Львівського обласного благодійного фонду підтримки культури, мистецтва та духовного розвитку молоді «Темп».

2.      Боднар Олег Миронович, представник Громадськоїорганізації«Передмістя Львова».

3.      Брич Євген Михайлович, представник  Громадськоїорганізації«Громадська рада Миколаївщини».

4.      Верещинський Ігор Семенович, представник Всеукраїнськоїгромадськоїорганізації«Міжнародна академія козацтва».

5.      Дудич Наталя Володимирівна, представник Громадської організації «Комітет з охорони прав батьків та дітей».

6.      Корецький Микола Миколайович, представник Громадської організації «Західноукраїнське антикорупційне об’єднання».

7.      Курпіль Марія Михайлівна,  представник Міжнародноїспілки  громадських організацій постраждалих «Союз робочих Чорнобиля».

8.      Леськів Володимир Богданович, представник Всеукраїнськоїгромадськоїорганізації«Народна Рада».

9.      Лобик Віктор Мирославович, представник Всеукраїнськоїгромадськоїорганізації«Ніхто крім нас».

10.    Савицький Олег Ігорович,  представник Громадськоїорганізації«Солідарність».

11.    Свистун Віра Андріївна, представник Львівської обласної громадської організації «Асоціація сприяння будівельно-інвестиційній діяльності».

12. Регуш Андрій Михайлович, представник районного фонду розвитку фізичної культури і спорту «Олімп».

13. Шептицький Ростислав Васильович, представник ЛьвівськогообласногоосередкуВсеукраїнської громадської організації«Громада і Закон».

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                      О.Т.Чупик