Про затвердження галузевих соціально-економічних та культурних програм

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXІХ позачергова сесія VІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 492

від 29 січня 2015 року

м. Миколаїв

Про затвердження галузевих

соціально-економічних та культурних програм

Заслухавши розробників галузевих програм соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району, керуючись п. 16 частини першої ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиціїпостійних комісій районної, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити галузеві програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району:

– Програма функціонування Центру надання адміністративних послуг при Миколаївській райдержадміністрації.

– Ефективність ведення галузей сільського господарства агропромислового комплексу Миколаївського району.

– Програма розвитку інвестиційної діяльності на 2015-2017 рр.

– Програма фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Миколаївського району на 2015 рік.

– Програма забезпечення функціонування Миколаївської ОДПІ та поліпшення обслуговування платників податків на 2015 рік.

– Програма використання шкільних автобусів

– Програма харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2015-2016 роках.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради Ольга Жила