Обмінялися досвідом щодо надання адміністративних послуг

В рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» , який реалізується ПРООН за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції представники органів місцевого самоврядування, голова та члени Громадських Рад Луганської та Донецької областей відвідали центр надання адміністративних послуг Миколаївської райдержадміністрації.

Центр громадської адвокатури долучився до організації зустрічей з представниками центрів надання адміністративних послуг, а керівник проектів Ярослав Хауляк поділився досвідом створення та особливостями функціонування центрів надання адмінпослуг в області. Ознайомив учасників з структурою мережі центрів надання адміністративних послуг, розповів як створювалися та наповнювалася їх діяльність. Окремо було представлено забезпечення електронної взаємодії та робота адміністраторів в електронній системі надання адміністративних послуг «Галерея послуг Львівської області».

Особливе зацікавлення надання адміністративних послуг викликало у представників об’єднаних територіальних громад, які були учасниками делегації, з огляду на планування та організацію роботи в своїх громадах.

Керівник Центру надання адміністративних послуг Миколаївської райдержадміністрації Галина Мартинців розповіла про діяльність центру в якому надають 53 види послуг райдержадміністрації та територіальних служб. Зокрема учасників цікавило питання забезпечення діяльності ЦНАПу, співпраця з місцевим самоврядуванням та перспективи надання послуг у контексті створення об’єднаних громад, налагодження взаємодії з громадами.

Учасники відвідали приміщення центру надання адміністративних послуг та мали можливість безпосередньо поспілкувалися з адміністраторами і мешканцями, які звертаються за отриманням послуг.